ABY POBRAĆ DARMOWĄ POWIEŚĆ “MIĘDZY PRAWAMI. POLOWANIE NA WILKA” ZOSTAW SWÓJ ADRES E-MAIL TUTAJ


Komisarz Berg (pseudonim „Proca”) jest oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji. Każdego dnia styka się z brutalnym światem przestępczości narkotykowej. Dowodzi grupą operacyjną „Szakal” i jest jednym z najlepszych w wydziale. Jednak w jego karierze pojawiła się czarna plama – dochodzenie ciągnące się miesiącami, które komisarz traktuje w wyjątkowo drażliwy sposób. Dotyczy ono bowiem narkotykowego bossa – Wilka, człowieka niezwykle niebezpiecznego, który przyczynił się do śmierci brata policjanta przed wieloma laty. Przeszłość powraca, Berg pragnie zemsty. Zadanie staje się coraz trudniejsze, ponieważ na drodze policjanta pojawiają się osoby dbające o własne interesy. W kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczający komisarza świat, przesiąknięty jest korupcją, kłamstwem i zdradą.

[Berg] w zło nie wierzył — jedynie w brak dobra. Ufał, że w każdym człowieku istnieje choć iskra cnoty, że każdy rodzi się z miłości. Człowiek powszechnie uważany za złego, to taki, który zgnuśniał, który zatracił w sobie miłość. W to wierzył. Musiał, bo w przeciwnym razie byłby idealnym materiałem na gangstera.

MIĘDZY PRAWAMI

RECENZJA Z BLOGU “POD KOŁDRĄ”

Dobrze skonstruowany, ciekawy, zaskakujący. Bardzo obrazowo pokazuje mroczny świat styku przestępczości i funkcjonariuszy. Mocny, dosadny język i prostota opisów tylko to bardziej podkreślają.

Zrzut ekranu 2017-05-29 o 13.34.42

—————————————–

RECENZJA “Kobiece recenzje”

Oczywiście między tą brutalnością, znalazły się też przemyślenia o aspekcie religijnym, które były bardzo ciekawe, a jednocześnie, bardzo pasujące do tej powieści

Zrzut ekranu 2017-04-21 o 10.28.56

——————————————

RECENZJA “Our life with books”

Przerzucając kolejne strony, powieść coraz bardziej mnie wciągała. Pochłonęłam ją w dwa dni. Myślę, że warto ją przeczytać chociażby dlatego, że porusza wiele aktualnych problemów społecznych takich jak narkomania, porachunki gangsterskie czy korupcja w szeregach policji.

Zrzut ekranu 2017-04-21 o 10.38.02

——————————————

RECENZJA “Ogród książek”

Pierwszą część “Między prawami” przeczytałam z dużym zainteresowaniem. Ciekawa fabuła, strzelaniny, pościg, porwanie, mafijne porachunki – na brak akcji nie można narzekać.

Zrzut ekranu 2017-04-21 o 10.32.24

——————————————

RECENZJA “Dowolnik”

Fabuła rozbudowana i  rozgałęziona, mało przewidywalna, więc  zaciekawia.

Zrzut ekranu 2017-04-21 o 10.34.54

——————————————

RECENZJA “Literacki Świat Cyrysi”

Muszę przede wszystkim pochwalić udaną kreację głównego bohatera. Wiarygodnieukazano jego słabości, chwile załamania lub wady. Od razu zapałałam do niego sympatią.

screenshot-2016-11-30-11-11-13

——————————————

RECENZJA “Recenzje z pazurem”

screenshot-2016-11-30-11-18-36